loading

Jūsų šeimos klinika

Mūsų tikslas – kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugų teikimas, kuris mūsų klinikos pacientams leistų jaustis  saugiais ir ramiais.

hiperika-foto

Apie kliniką

Ilgametę patirtį turinti sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti pirmines, antrines sveikatos priežiūros ir medicinos laboratorines paslaugas visai šeimai.

health-insurance

Šeimos gydytojų paslaugos

Mūsų šeimos gydytojai pasirūpins tiek Jūsų, tiek visos Jūsų šeimos sveikata.

Odontologijos paslaugos

Odontologinės paslaugos – tai pirminės odontologinės pagalbos, dantų protezavimo ir kitos paslaugos.

Psichikos sveikatos centras

Psichikos sveikatos centre pacientus konsultuoja gydytojai psichiatrai, socialiniai darbuotojai.

Gydytojai

Darius Rauba

Otorinolaringologas

Laimutis Juozas Kacienas

Neurologas

Jurijus Blakunovas

Gydytojas echoskopuotojas

Arminas Skrebūnas

Angiochirurgas

Informacija

PLANINĖS AMBULATORINĖS GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ KONSULTACIJOS
Rugpjūčio 1, 8, 22, 29-ąją ABDOMINALINIS CHIRURGAS, ECHOSKOPUOTOJAS Edgaras Kulikauskas atlieka pilvo organų echoskopijas, konsultuoja ir diagnozuoja bei gydo pilvo organų ligas.
Liepos 30-ąją, rugpjūčio 6, 13, 20, 27-ąją GINEKOLOGĖ Agnė Šepetienė, medicinos mokslų daktarė (Vilniaus klinikinė ligoninė) diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas. Gydytoja diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.
Liepos 23-ąją GYDYTOJA- ENDOKRINOLOGĖ Jurgita Kisielienė konsultuoja pacientus dėl cukrinio diabeto, skiria gydymą, taip pat dėl skydliaukės veiklos. Atlieka skydliaukės echoskopijas.
Rugpjūčio 13-ąją KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS Arminas Skrebūnas (Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus.
Liepos 20- ąją OTORINOLARINGOLOGAS (LOR), medicinos mokslų daktaras Darius Rauba (Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikos, Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos. Atlieka endoskopinius tyrimus.
Liepos 17, 20, 24, 27, 31-ąją, rugpjūčio 28, 31-ąją GYDYTOJAS- ECHOSKOPUOTOJAS Jurijus Blakunovas atlieka sąnarių ir kaulų, minkštųjų audinių, skydliaukės, kaklo smulkiųjų organų, pilvo organų echoskopijas.
Liepos 31-ąją, rugpjūčio 17-ąją AKIŲ GYDYTOJA Inga Umbrasaitė (Vilniaus Karoliniškių poliklinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
Rugpjūčio 19, 21, 26, 28 -ąją KARDIOLOGĖ Gražina Matulienė konsultuoja pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.
Liepos 18, 25-ąją, rugpjūčio 1, 8, 29-ąją GYDYTOJA- DERMATOVENEROLOGĖ Tatjana Matukienė konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, odos, nagų ir plaukų pažeidimus.
Liepos 23, 30-ąją, rugpjūčio 20-ąją KARDIOLOGĖ Saulutė Saugūnienė konsultuoja pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.
Liepos 17, 24, 31-ąją, rugpjūčio 7, 14, 21, 28-ąją NEUROLOGAS, MANUALINĖS TERAPIJOS SPECIALISTAS Laimutis Juozas Kacienas (Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras) diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , sergantiems stuburo ligomis, gydymui taiko manualinę terapiją.
Liepos mėnesį AKIŲ GYDYTOJAS Saulius Galgauskas, medicinos mokslų daktaras, dirbantis VUL Santaros klinikose, akių ligų centre. Diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
Liepos 16, 23, 30-ąją, rugpjūčio 6, 13, 20, 27-ąją NEUROLOGAS Gediminas Valdas Griškevičius diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus.
Rugpjūčio 3-ąją AKIŲ GYDYTOJA Rūta Beinaravičiūtė (Vilniaus Šeškinės poliklinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
Rugpjūčio 10- ąją OTORINOLARINGOLOGAS (LOR) Vassim Valid AJAJ, kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos. Atlieka endoskopinius tyrimus.
Liepos 25-ąją, rugpjūčio 26-ąją ORTOPEDAS- TRAUMATOLOGAS Aliutė Kurminienė konsultuoja pacientus dėl sąnarių, stuburo ligų, osteochondrozės, traumų, plokščiapėdystės. Atlieka injekcijas į sąnarius.
Liepos 16, 23, 30-ąją, rugpjūčio 13, 20, 27-ąją AKIŲ GYDYTOJA Miglė Palaitienė diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
Rugsėjo mėnesį GINEKOLOGĖ Eglė Stankevičienė diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas. Gydytoja diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.
Kiekvieną darbo dieną KINEZITERAPEUTAS- MASAŽUOTOJAS Saulius Gobužas atlieka profesionalų gydomąjį masažą, taikant Leono Chaitow M.E.T.technikas. Gydomos ortopedinės ir kitos ligos. Trigerinių taškų ir raumenų įtampos zonų atpalaidavimas. Masažo esmę sudaro giliųjų receptorių laikinas aktyvavimas su specialiu kvėpavimu ir manualiniais veiksmais tam,kad atpalaiduoti spazmus ir suminkštinti sukietėjusius audinius, kurie užspaudžia save maitinančias kraujagysles. Atstačius kraujotaką bei limfą ir subalansavus biomechanines grandis, išnyksta ligas sukeliančios priežastys. Tai labai svarbu turintiems stuburo ir sąnarių problemų. Idealiausias būdas pasveikti. Konsultacija nemokama.
Liepos 22, 29 - ąją ABDOMINALINIS CHIRURGAS, UROLOGAS, ECHOSKOPUOTOJAS Raimundas Leipus atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų, sąnarių ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų.

Naujienos