I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Gydytojai/specialistai

      

 Šeimos gydytojai: Adelė Motiejaitienė
                                    

                             Rima Kunigėnienė

                             Rimantė Mackevičiūtė

                            Jurgita Banevičiūtė

 

 Psichiatrė Jolanta Didžiokienė

 

 Psichologė Inga Jackevičienė

 

      

      AKUŠERĖ- GINEKOLOGĖ Birutė Blažienė diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.), konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris, seka vaisiaus vystymąsi ir augimą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją (per makštį, per pilvo sieną) ir kt. tyrimus.
     GYDYTOJAS-ABDOMINALINIS CHIRURGAS, UROLOGAS, CHIRURGAS Raimundas Leipus atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų.
     KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS Arminas Skrebūnas (Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus.
     OTORINOLARINGOLOGAS (LOR), MEDICINOS MOKSLŲ DAKTARAS Darius Rauba (Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos. Atlieka endoskopinius tyrimus.
    VAIKŲ IR SUAUGUSIŲJŲ GYDYTOJA- OTORINOLARINGOLOGĖ Ugnė Žalnoraitė- Valadkienė (VU Santariškių klinikos) konsultuoja ir endoskopuoja dėl ausų, nosies, ryklės ligų.
  NEUROLOGAS, REABILITOLOGAS, MANUALINĖS TERAPIJOS SPECIALISTAS Laimutis Juozas Kacienas (Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras)
 gydytojas neurologas diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , sergantiems stuburo ligomis gydymui taiko manualinę terapiją.
  
OFTALMOLOGĖ Irena Laurinavičienė
(Baltijos Amerikos klinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
   GYDYTOJAS- ECHOSKOPUOTOJAS Jurijus Blakunovas atlieka sąnarių ir kaulų, minkštųjų audinių, skydliaukės, kaklo smulkiųjų organų, pilvo organų echoskopijas.
   KARDIOLOGĖ Gražina Matulienė  konsultuoja pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.
   KARDIOLOGĖ Saulutė Saugūnienė  konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.
   AKUŠERIS - GINEKOLOGAS Tomas Lūža (Vilniaus universitetinė Antakalnio ligoninė, VU dėstytojas) diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas,  konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, taiko konservatyvų gydymą, atlieka visas ginekologines operacijas. Gydytojas diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.
  
AKIŲ GYDYTOJA  Inga Umbrasaitė  (Vilniaus Karoliniškių poliklinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
   ORTOPEDAS- TRAUMATOLOGAS Tomas Juodelis  konsultuoja pacientus dėl sąnarių, stuburo ligų, osteochondrozės, traumų, plokščiapėdystės. Atlieka injekcijas į sąnarius.        GYDYTOJA- ORTODONTĖ Kristina Vaitkevičienė  (Skraidenta Vilnius) konsultuoja ir įvertina sukandimą, nustato diagnozę ir sudaro gydymo planą. Ortodontinio gydymo tikslas yra išlyginti dantis, siekiant užtikrinti tinkamą dantų lankų ir žandikaulių sistemos funkciją bei estetiką.
    GYDYTOJA- DERMATOVENEROLOGĖ  Giedrė Lijana Gajauskienė (Kauno klinikinė ligoninė) konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, odos, nagų ir plaukų pažeidimus, atlieka gydomąsias ir estetines procedūras: įvairių odos darinių (apgamų, karpų, miliumų, papilomų ir kt.) šalinimą, nepageidaujamų kraujagyslinių darinių gydymą, pigmentinių dėmių, aknės (spuogų), nagų grybelio gydymą, nepageidaujamų plaukų šalinimą, odos atjauninimą bei patempimą.
    GINEKOLOGĖ Agnė Šepetienė medicinos mokslų daktarė iš Vilniaus diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas. Gydytoja diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.
    GYDYTOJA- ENDOKRINOLOGĖ  Daiva Kakariekienė  (Panevėžio ligoninė) konsultuoja pacientus dėl cukrinio diabeto, skiria gydymą, taip pat dėl skydliaukės veiklos. Atlieka skydliaukės echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.

 

 


         

 

 

 

 

    

 


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: