I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Apie mus

                                                                 

 

  

Sveikata dar ne viskas, bet viskas be sveikatos yra niekas. 
         A. Schopenhauer

 

 2020 metų rugsėjo mėnesį Šeimos klinika "Hiperika" pradėjo įgyvendintį projektą "ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS KOKYBĖS GERINIMAS UTENOS RAJONO GYVENTOJAMS",kurio tikslas gerinti Projekto vykdytojo teikiamų specializuotų ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą (projekto Nr. 08.1.3-CPVA-R-609-91-0010)

Projektas finansuojamas

Europos Regioninės plėtros fondo lėšomis

 

Projekto vykdytojas:

VšĮ Šeimos klinika „Hiperika“

 

 

 

 

 

 

Šeimos klinika „HIPERIKA“ įkurta 2006 m. rugsėjo 27 d. Utenoje. Veiklą pradėjo 2012 m. lapkričio 30 d. Klinikoje susibūrusi profesionalių gydytojų komanda siekia kelti sveikatos priežiūros paslaugų kokybės lygį regione ir užtikrinti pavyzdingą sveikatos priežiūrą rajono gyventojams. Nuo 2021 m. sausio 5 dienos pakeistas įmonės teisinis statusas ir nuo šiol vadinasi VšĮ Šeimos klinika "Hiperika"


      Šeimos klinika „HIPERIKA“ – tai gydymo įstaiga, kurios veiklą klinikos personalas grindžia svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, tęstinumu, saugumu. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas, apsilankęs klinikoje liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

    

 Kviečiame registruotis tel. 8 389 72254.

Klinikoje dirba šios šeimos gydytojos- Rima Kunigėnienė, Adelė Motiejaitienė ir Loreta Mozūraitienė. Kviečiame prisirašyti!

Psichikos sveikatos centre dirba gydytoja- psichiatrė Alma Trumpaitė bei psichologės Sigita Gutaravičiūtė ir Inga Jackevičienė.

Odontologines paslaugas klinikoje atlieka Marius Vasiliauskas, Nerijus Aleinikovas ,Goda Usevičiūtė ir Neringa Babelytė. Burnos higienistės Jurgita Lazauskaitė ir Gabija Tamošauskienė.
    

 NEMOKAMAS KRŪMINIŲ DANTŲ PADENGIMAS SILANTAIS 6-14 METŲ VAIKAMS KLINIKOJE „HIPERIKA“ (AUKŠTAKALNIO G. 5, UTENA). REGISTRACIJA TELEFONU 8 389 72254. PRIIMAMI VAIKAI IR NEPRISIRAŠĘ KLINIKOJE.

 

 

 Informacija

 

 PLANINĖS AMBULATORINĖS GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ KONSULTACIJOS

     Sausio 26-ąją, vasario 2, 9, 23-ąją   ABDOMINALINIS CHIRURGAS,  ECHOSKOPUOTOJAS   Edgaras Kulikauskas atlieka pilvo organų echoskopijas, konsultuoja ir diagnozuoja bei gydo pilvo organų ligas.
     Sausio 31-ąją, vasario 7, 14, 21, 28-ąją GINEKOLOGĖ Agnė Šepetienė, medicinos mokslų daktarė (Vilniaus klinikinė ligoninė) diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas. Gydytoja diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.
     Kovo mėnesį AKUŠERĖ- GINEKOLOGĖ  Rasa Kupčiūnaitė  diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją.
    Sausio 25-ąją GYDYTOJA- ENDOKRINOLOGĖ  Vaida Kakariekienė  (Panevėžio ligoninė) konsultuoja pacientus dėl cukrinio diabeto, skiria gydymą, taip pat dėl skydliaukės veiklos. Atlieka skydliaukės echoskopijas.

    Vasario 25-ąją KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS Arminas Skrebūnas (Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus.

      Sausio 28-ąją OTORINOLARINGOLOGAS  (LOR), medicinos mokslų daktaras Darius Rauba (Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikos, Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos.  Atlieka endoskopinius tyrimus.
    Vasario 1, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25-ąją 
  GYDYTOJAS- ECHOSKOPUOTOJAS  Jurijus Blakunovas atlieka sąnarių ir kaulų, minkštųjų audinių, skydliaukės, kaklo smulkiųjų organų, pilvo organų echoskopijas.
     Vasario 11-ąją AKIŲ GYDYTOJA  Inga Umbrasaitė  (Vilniaus Karoliniškių poliklinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
      Vasario  20-ąją 
AKIŲ GYDYTOJA  Irena Laurinavičienė  (Baltijos Amerikos klinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų.
     Sausio 31-ąją, vasario 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28-ąją KARDIOLOGĖ Gražina Matulienė 
konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus. 
      Vasario 2, 9, 23-ąją 
GYDYTOJA- DERMATOVENEROLOGĖ  Tatjana Matukienė konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, odos, nagų ir plaukų pažeidimus, atlieka gydomąsias ir estetines procedūras: įvairių odos darinių (papilomų ir kt.) šalinimą.
     Vasario 3, 10, 24-ąją KARDIOLOGĖ Saulutė Saugūnienė 
konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.
     Vasario 3, 24-ąją
 NEUROLOGAS, MANUALINĖS TERAPIJOS SPECIALISTAS  Laimutis Juozas Kacienas (Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras) diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , sergantiems stuburo ligomis, gydymui taiko manualinę terapiją.                          
     
Vasario mėnesį AKIŲ GYDYTOJAS  Saulius Galgauskas, medicinos mokslų daktaras, dirbantis  VUL Santaros klinikose, akių ligų centre. Diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
     Vasario 6, 13, 24, 27-ąją ORTOPEDAS- TRAUMATOLOGAS Simonas Bartašius konsultuoja pacientus dėl sąnarių, stuburo ligų, osteochondrozės, traumų, plokščiapėdystės. Atlieka injekcijas į sąnarius.

     Sausio 31-ąją, vasario 1, 7, 14, 15, 21, 28-ąją  NEUROLOGAS Gediminas Valdas Griškevičius diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus.

    Sausio 28-ąją, vasario 25-ąją AKIŲ GYDYTOJA  Rūta Beinaravičiūtė  (Vilniaus Šeškinės poliklinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
     Vasario 1-ąją UROLOGAS, ECHOSKOPUOTOJAS   Vitalijus Usovas atlieka pilvo organų echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų.
    Vasario 11-ąją 
KARDIOLOGĖ Jūratė Barysienė, medicinos mokslų daktarė, Vilniaus Universiteto Širdies ir kraujagyslių ligų katedros docentė. Darbo patirtis 33 m. Dirba VUL Santaros klinikos Kardiologijos ir angiologijos centre. Diagnozuoja ir gydo širdies ligas:  arterinę hipertenziją,  lėtinę vainikinių arterijų ligą, širdies ritmo ir laidumo sutrikimus, širdies nepakankamumą.
     Sausio 26-ąją, vasario 9, 23-ąją GYDYTOJA- OTORINOLARINGOLOGĖ   Goda Jaraitė konsultuoja ir endoskopuoja  dėl ausų, nosies, ryklės ligų. 
     
Vasario 9, 23-ąją  ORTOPEDAS- TRAUMATOLOGAS Aliutė Kurminienė konsultuoja pacientus dėl sąnarių, stuburo ligų, osteochondrozės, traumų, plokščiapėdystės. Atlieka injekcijas į sąnarius.

        Kiekvieną darbo dieną  KINEZITERAPEUTAS- MASAŽUOTOJAS Saulius Gobužas
  atlieka profesionalų gydomąjį masažą, taikant Leono Chaitow M.E.T.technikas. Gydomos ortopedinės ir kitos ligos. Trigerinių taškų ir raumenų įtampos zonų atpalaidavimas. Masažo esmę sudaro giliųjų receptorių laikinas aktyvavimas su specialiu kvėpavimu ir manualiniais veiksmais tam,kad atpalaiduoti spazmus ir suminkštinti sukietėjusius audinius, kurie užspaudžia save maitinančias kraujagysles. Atstačius kraujotaką bei limfą ir subalansavus biomechanines grandis, išnyksta ligas sukeliančios priežastys. Tai labai svarbu turintiems stuburo ir sąnarių problemų. Idealiausias būdas pasveikti. Konsultacija nemokama.

 

 

  

Veikla

  

 

 Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolė departamento informacija:

https://www.youtube.com/watch?v=5C8saYF_B98

https://www.youtube.com/watch?v=EZfGH6bC2WE

 

 

 

 

 

Partneriai

                                                                                                                                                                                                              

        


       

  


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: